BiznesTrendy

BiznesTrendy – ideą konferencji jest prezentacja współczesnych trendów w działalności przedsiębiorstw i ich zastosowania w praktyce. Prezentowane są treści merytoryczne wynikające z doświadczenia praktyków i specjalistów. Celem jest pokazanie najciekawszych trendów we wdrażaniu strategii biznesowych, wynikających z doświadczenia zarówno globalnych, jak i lokalnych przedsiębiorstw.

Pomysł zorganizowania konferencji zrodził się na początku 2017 roku. Motywacją do podjęcia decyzji o organizacji konferencji stricte merytorycznej była luka na rynku. Do tej pory nie było w regionie konferencji na taką skalę, która skupiałaby tylu praktyków biznesu, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą.

Pierwsza edycja odbyła się 17.11.2017 i odbiła się szerokim echem pozytywnych komentarzy, więc nie poprzestajemy na jednorazowym wydarzeniu. Aktualnie BiznesTrendy wpisują się w coroczny kalendarz wydarzeń i stanowi największą konferencję merytoryczną w regionie. Osobom, które nie mogły uczestniczyć w poprzednich edycjach, polecamy kanał YouTube, na którym zamieszczamy wszystkie prelekcje naszych specjalistów.

Strona internetowa biznestrendy.biz

Facebook  @BiznesTrendyBydgoszcz

YouTube BiznesTrendyBydgoszcz

Wydarzenie organizujemy we współpracy z organizacją Pracodawców Pomorza i Kujaw.