Nasze realizacje

Współpraca z projektantką mody

Wared Echtay znamy już od dłuższego czasu i bardzo się lubimy. Kiedy postanowiła zaprojektować swoją linię sukien wieczorowych, poprosiła nas o wsparcie marketingowe. Z chęcią zabraliśmy się do pracy, której owocem była nie tylko nazwa kolekcji, ale cała księga identyfikacji wizualnej marki oraz elegancki pokaz mody!

Logo: Tandem, Foto: Whiteberry

 

Bydgoski Festiwal Kultury Węgierskiej 2018

Już po raz piąty, wspólnie z konsulem honorowym Węgier w Bydgoszczy i przy wsparciu finansowym miasta Bydgoszcz, mieliśmy okazję promować Kulturę Węgierską w Bydgoszczy. W ramach tegorocznego Festiwalu zrealizowaliśmy „trójkolorowe” atrakcje i animacje dla dzieci i młodzieży. Rozstrzygnęliśmy konkurs fotograficzny „Wokół symboli węgierskich”, który mógłby stać się doskonałym przewodnikiem po Szlaku Węgierskim w Bydgoszczy. A bydgoski Szlak Węgierski został symbolicznie otwarty przez przecięcie wstęgi i odsłonięcie tablicy informacyjnej przy Flisaku Hr. Czakiego na Wybrzeżu im. Prezydenta Narutowicza.

 

Jubileusz bez chwili wytchnienia

Bardzo lubimy organizować jubileusze, na których dużo się dzieje! Dzięki współpracy z obchodzącą jubileusz 20-lecia istnienia firmą MAT-BUD mieliśmy taką możliwość. Z zaproponowanych przez nas atrakcji, które sprawdzają się na tego typu imprezach, Klientowi bardzo trudno było wyeliminować… cokolwiek. I tu szczególnie dziękujemy za zaufanie! Nasza ekipa bez problemu dopięła wszystkie elementy jubileuszu, a Goście byli zachwyceni prowadzącą i Żukami. Największą furorę zrobił punkt kulminacyjny wieczoru, czyli teatr ognia.

 

Flisak na zakończenie Roku Kultury Węgierskiej w Bydgoszczy

Nasza ulubiona dyplomatyczna osobistość w Bydgoszczy, czyli konsul honorowy Węgier, Marek A. Pietrzak, to człowiek pełen nieszablonowych pomysłów. Na szczęście – ma nas, a my staramy się urzeczywistniać i realizować chociaż część z nich. I tak też stało się z inicjatywą postawienia w Bydgoszczy, na Wybrzeżu im. Prezydenta Narutowicza, rzeźby Flisaka hr. Czakiego. Polecamy zapoznać się z ciekawą historią powstania rzeźby, którą znajdziecie w galerii.

 

Matemorfoza na 40-lecie

Czy uroczysta gala jubileuszowa może odbyć się na hali produkcyjnej? A dlaczego nie?! Wystarczy: zbudować scenę, położyć wykładzinę i czerwony dywan, dobrze podświetlić ściany, ustawić stoły bankietowe, lampki, zastawę, dekoracje, kwiaty, podświetlić „Goliata”, dostawić bar… Do tego garść niebanalnych atrakcji, rewelacyjny konferansjer, niespodziewana gwiazda wieczoru, doświadczenie Tandemu i voilà! Sukces gwarantowany. Goście firmy KFMR KRUKOWIAK jeszcze długo wspominali tę skuteczną metamorfozę i przy kolejnych wizytach na funkcjonującej już hali, nie wierzyli, że to tutaj odbył się jubileusz.

 

Archiwum…