Nasze realizacje

Uroczyste nadanie godności doktora honoris causa

Listopad mimo swej chłodnej aury, rozgrzewał nas nieustannie za sprawą wspaniałych uroczystości, jakie miały miejsce w tym okresie. Jedną z nich było nadanie godności doktora honoris causa Markowi Małeckiemu podczas uroczystego posiedzenia senatu Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. Tłumnie przybyli goście mieli okazję wysłuchać laudacji promotora prof. dr. hab. inż. Adama Podhoreckiego, a także nietypowego, błyskotliwego wykładu samego dr. h.c. Marka Małeckiego, pt. „Przemijające imperia”. Podczas części artystycznej wystąpił chór UTP, wykonując m.in. „Gaudeamus igitur” oraz „Gaude Mater Polonia”, nadając tym samym uroczystości jeszcze bardziej majestatyczny, podniosły charakter. Po zakończeniu części oficjalnej dr h.c. Marek Małecki odebrał gratulacje z rąk zaproszonych gości. 

Współpraca z projektantką mody

Wared Echtay znamy już od dłuższego czasu i bardzo się lubimy. Kiedy postanowiła zaprojektować swoją linię sukien wieczorowych, poprosiła nas o wsparcie marketingowe. Z chęcią zabraliśmy się do pracy, której owocem była nie tylko nazwa kolekcji, ale cała księga identyfikacji wizualnej marki oraz elegancki pokaz mody!

Logo: Tandem, Foto: Whiteberry

 

Bydgoski Festiwal Kultury Węgierskiej 2018

Już po raz piąty, wspólnie z konsulem honorowym Węgier w Bydgoszczy i przy wsparciu finansowym miasta Bydgoszcz, mieliśmy okazję promować Kulturę Węgierską w Bydgoszczy. W ramach tegorocznego Festiwalu zrealizowaliśmy „trójkolorowe” atrakcje i animacje dla dzieci i młodzieży. Rozstrzygnęliśmy konkurs fotograficzny „Wokół symboli węgierskich”, który mógłby stać się doskonałym przewodnikiem po Szlaku Węgierskim w Bydgoszczy. A bydgoski Szlak Węgierski został symbolicznie otwarty przez przecięcie wstęgi i odsłonięcie tablicy informacyjnej przy Flisaku Hr. Czakiego na Wybrzeżu im. Prezydenta Narutowicza.

 

Jubileusz bez chwili wytchnienia

Bardzo lubimy organizować jubileusze, na których dużo się dzieje! Dzięki współpracy z obchodzącą jubileusz 20-lecia istnienia firmą MAT-BUD mieliśmy taką możliwość. Z zaproponowanych przez nas atrakcji, które sprawdzają się na tego typu imprezach, Klientowi bardzo trudno było wyeliminować… cokolwiek. I tu szczególnie dziękujemy za zaufanie! Nasza ekipa bez problemu dopięła wszystkie elementy jubileuszu, a Goście byli zachwyceni prowadzącą i Żukami. Największą furorę zrobił punkt kulminacyjny wieczoru, czyli teatr ognia.

 

Flisak na zakończenie Roku Kultury Węgierskiej w Bydgoszczy

Nasza ulubiona dyplomatyczna osobistość w Bydgoszczy, czyli konsul honorowy Węgier, Marek A. Pietrzak, to człowiek pełen nieszablonowych pomysłów. Na szczęście – ma nas, a my staramy się urzeczywistniać i realizować chociaż część z nich. I tak też stało się z inicjatywą postawienia w Bydgoszczy, na Wybrzeżu im. Prezydenta Narutowicza, rzeźby Flisaka hr. Czakiego. Polecamy zapoznać się z ciekawą historią powstania rzeźby, którą znajdziecie w galerii.

 

Matemorfoza na 40-lecie

Czy uroczysta gala jubileuszowa może odbyć się na hali produkcyjnej? A dlaczego nie?! Wystarczy: zbudować scenę, położyć wykładzinę i czerwony dywan, dobrze podświetlić ściany, ustawić stoły bankietowe, lampki, zastawę, dekoracje, kwiaty, podświetlić „Goliata”, dostawić bar… Do tego garść niebanalnych atrakcji, rewelacyjny konferansjer, niespodziewana gwiazda wieczoru, doświadczenie Tandemu i voilà! Sukces gwarantowany. Goście firmy KFMR KRUKOWIAK jeszcze długo wspominali tę skuteczną metamorfozę i przy kolejnych wizytach na funkcjonującej już hali, nie wierzyli, że to tutaj odbył się jubileusz.

 

Archiwum…