O nas

O agencji:

Od 1998r. działamy na terenie całej Polski. Przez te lata nauczyliśmy się elastyczności i niebanalnego łączenia usług, od kreowania wizerunku, poprzez badania rynku, organizację imprez, zapobieganie i rozwiązywanie sytuacji kryzysowych, do tworzenia kampanii reklamowych.
Naszą misją jest partnerska współpraca z Klientem, oparta na wzajemnym zaufaniu. Oferujemy usługi najwyższej jakości, którą gwarantuje indywidualne doradztwo oraz wieloletnie doświadczenie.

Kim jesteśmy?

Małgorzata Pelc, prezes zarządu – ukończyła studia na czterech kierunkach: filologia polska, ubezpieczenia gospodarcze, marketing i Akademia Trenera. Wieloletni praktyk w zakresie PR, event marketingu, organizacji imprez, badania i kreowania wizerunku, prowadzi szkolenia z autoprezentacji, komunikacji interpersonalnej i kształtowania wizerunku firm.

Anna Burczyk, specjalista ds. promocji – ukończyła dziennikarstwo i komunikację społeczną oraz filologię angielską. W zakresie obowiązków ma nie tylko obsługę klientów, ale także zapewnienie wsparcia organizacyjnego podczas eventów, przygotowanie materiałów szkoleniowych, copywriting, prowadzenie profili firmowych w portalach społecznościowych oraz przygotowanie raportów z badań marketingowych.

 

Dariusz Kolber, wiceprezes zarządu – ukończył studia na kierunku zarządzanie i marketing oraz studia doktoranckie i uzyskał tytuł doktora nauk ekonomicznych. Specjalista w zakresie badań marketingowych, analiz i marketingu strategicznego. Wieloletni dyrektor ds. handlu w firmie dystrybuującej sprzęt medyczny. Był ekspertem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.