Oferta

e-marketing

– zajmujemy się kompleksową obsługą marketingu internetowego (SEM, SEO, E-PR, Content Marketing, WWW, blogi), od tworzenia stron WWW, wraz z wypełnieniem ich treścią  i grafikami dostosowanymi do specyfiki danej branży, poprzez opracowanie strategii promocji on-line indywidualnie dopasowanej do grupy docelowej firmy, do prowadzenia profili w mediach społecznościowych.

.

marketing

– prowadzimy badania marketingowe rynku i marki, na podstawie ich wyników tworzymy odpowiednie strategie rozwojowe i promocyjne, dopasowujemy działania do potrzeb firmy i branży. Badamy konkurencję i pomagamy wyróżnić się na jej tle. Dbamy o właściwe relacje naszych partnerów z mediami, ocieplamy ich relacje z klientami i budujemy pozytywny wizerunek pracodawców. Przygotowujemy kampanie reklamowe obejmujące media tradycyjne i internet, projektujemy i drukujemy, m.in. zaproszenia, plakaty, ulotki i druki wielkoformatowe, produkujemy spoty reklamowe i filmy promocyjne. Wykorzystujemy nieszablonowe rozwiązania, np. flash moby.

.

eventy

– planujemy i realizujemy wydarzenia promujące biznes: targi, konferencje, jubileusze, wyjazdy integracyjne i tematyczne, pikniki firmowe. Dopasowujemy atrakcje do specyfiki wydarzenia, profilu firmy i charakteru uczestników oraz warunków finansowych. Zawsze jesteśmy przygotowani i zapewniamy atrakcje alternatywne, np. w sytuacji załamania pogody. Dopracowujemy wszystkie szczegóły, by zarówno Klient, jak i Goście bawili się doskonale.

.

szkolenia

– prowadzimy szkolenia w oparciu o autorski program szkoleniowy TANDEM. Dzięki prowadzonym szkoleniom, ułatwiamy komunikację zewnętrzną i wewnętrzną w firmie. Specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu komunikacji i budowania zespołu, kształtowania profesjonalnego wizerunku firm i osób, zarządzania marketingowego oraz zarządzania w sytuacjach kryzysowych.

.

Zadzwoń i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!